Gureco UE logo

Firma Gureco w szerokim zakresie zajmuje się montażem instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych.

Oferujemy kompleksowe wykonanie:

– instalacji elektrycznych (wewnątrz budynków, oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego, montażu rozdzielni elektrycznych, wykonujemy pomiary elektryczne),

– sieci strukturalnych i światłowodowych,

– instalacji alarmowych SSWIN,

– instalacji telewizji dozorowej CCTV,

– systemów kontroli dostępu (SKD),

– instalacji detekcyjnych.

Firma Gureco dysponuje dobrze wyposażoną bazą sprzętową oraz wyszkoloną i doświadczoną kadrą pracowniczą. Nasi elektromonterzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia. Elastyczność i mobilność naszych ekip gwarantuje krótki czas wykonania instalacji, w terminie dogodnym dla użytkownika.

Naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie prowadzenia prac, począwszy od wstępnych uzgodnień, aż po efekt końcowy.

Domeną firmy Gureco jest pełna satysfakcja Inwestora, wysoka jakość świadczonych usług, optymalna cena oraz terminowe wykonywanie powierzonych zleceń.

Gwarantujemy, iż wykonywane przez naszą firmę prace, będą na najwyższym poziomie bez względu na ich zakres. Każde zlecenie, zarówno małe jak i duże, traktowane jest przez nas z taką samą dokładnością i zaangażowaniem. Każda wykonana przez nas instalacja kończy się przeszkoleniem personelu, który będzie odpowiedzialny za późniejszą obsługę i użytkowanie sprzętu w miejscu instalacji.

Copyright © 2019 — All rights reserved. Gureco.pl