Gureco UE logo

System SIEX™trace do pneumatyczno-automatycznego wykrywania i ochrony uzyskał certyfikat UL. Wykonany jest z najnowocześniejszego polimeru, który zachowuje swoje właściwości w najbardziej wymagających atmosferach, gwarantując dokładność temperatury aktywacji i pozwalając na większą odległość detekcji, a w konsekwencji oszczędność materiału.

System SIEX™trace nadaje się do wszystkich dostępnych na rynku środków gaśniczych:

HFC-125, HFC-227ea, FK-5-1-12, IG-55, IG-541, IG-01, IG-100, CO2, ABC SUCHY PROSZEK CHEMICZNY, BC SUCHY PROSZEK CHEMICZNY, D SUCHY PROSZEK CHEMICZNY

System SIEX™trace został zaprojektowany do pneumatycznej aktywacji systemów bezpośrednich i pośrednich, dzięki czemu jest idealnym samodzielnym sprzętem gaśniczym.

BEZPOŚREDNI SYSTEM GAŚNICZY

Zainstalowana w systemie bezpośrednim rura SIEX™trace pełni podwójną funkcję: po pierwsze wykrywa wysoką temperaturę spowodowaną pożarem, która powoduje jej pęknięcie, a następnie wyzwala przez nią czynnik gaszący.

POŚREDNI SYSTEM GASZENIA

Zainstalowana w systemie pośrednim rurka SIEX™trace działa jako urządzenie wykrywające. Gdy pożar podnosi temperaturę, rura go wykrywa i natychmiast uruchamia cylinder, uwalniając środek gaśniczy w chronionym obszarze przez rury i dysze.

Copyright © 2019 — All rights reserved. Gureco.pl